Mr.Çiğköfte Sancaktepe'de ilk şubesini açtı
Anadolu’nun illerinden çıkarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına yayılan bir marka olan Mr. Çiğköfte, Sancaktepe’de ilk şubesini açtı.
13:28:00 2019-05-05

Güncel Posta/Sancaktepe-5 Mayıs 2019

Sancaktepe’nin genç kadın girişimcilerinden biri olan Yeliz Polat’ın şube işletmeciliğini yaptığı Sancaktepe Mr.Çiğköfte’de,  Sancaktepe’li lezzetsever vatandaşlarımız eşsiz çiğköfte lezzetini burada deneyimleyebilirler.

Açılış törenine, 31 Mart yerel seçimlerinde DSP Sancaktepe Belediye Başkan adayı olan Akademisyen Seyfi Ergül, Mr. Çiğköfte Sancaktepe şube İşletmecisi Yeliz Polat başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Ergül, “Ülke ekonomisine katkı sunan küçük büyük fark etmeksizin her girişimciye destek olmamız lazım. Bugün burada açılışını yaptığımız Sancaktepe Mr.Çiğköfte İşlet Sahibi Yeliz Polat hanımefendiye ve bu lezzeti ülkemize kazandıran Mr. Çiğköfte Ceo’su Kadir Karşil beyefendiye çok teşekkür ederim. Bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Basın mensuplarına kısa bir demeç veren işletme sahibi Polat “Bizler Mr. Çiğköfte olarak çiğ köfte lezzetini daha çok kişiye sevdirmek istiyoruz. Bu doğrultuda Sancaktepe İnönü mahallemizde eksikliğini tespit edip Mr. Çiğköfte Ceo’su Kadir Karşil ile irtibata geçerek bu nezih mekânı açmaya karar verdik. Kendisine buradan bu vesile ile destekleri için bir kez daha teşekkürler ediyorum. Çiğköfte’de kalite ve lezzet arayan vatandaşlarımızı Mr. Çiğköfte mekânlarına davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Endistüri Mühendisi Kadir Karşil’in Ceo’luğunu yaptığı MR. Çiğköfte, Türkiye’de İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 18 İlçe’de 423 şubesi bulunmakta. Ayrıca 2014 yılında genç girişimci ödülü sahibi olan MR. Çiğköfte ürünlerinde bulyon ve et suyu kullanmadan %100 doğal ürünler kullanılmaktadır.

Haber-fotoğraflar/Mehmet Dursun


Bu haber  584  kere okundu