Binali Yıldırım için 39 ilçede 7/24 çalışıyor
Yardımsever Vanlı iş adamı Cahit Eftekin, Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım için gece gündüz demeden İBB seçim çalışmalarını sürdürüyor. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi STK temsilcileriye bir araya gelip, kapı kapı dolaşarak seçmenle buluşuyor.
12:01:00 2019-06-12

 

23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi için her zaman olduğu gibi kolları sıvayan 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti Kadıköy Belediye Başkan Aday adayı Cahit eftekin, İstabul'un 39 ilçesinde  Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi STK temsilcilerinin yanı sıra her platformda gece gündüz demeden seçmene İstanbul seçiminin önemini anlatıyor. Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’ın şimdiye kadar Türkiye’ye kazandırdığı hizmetleri ve 23 Haziran’dan sonra İstanbul’a kazandırılıcak hizmet ve projeleri kapı kapı dolaşarak seçmene aktarıyor.

 

17 SENEDİR HİÇ DURMADAN ÇALIŞTI

 

Hiç bir karşılık beklemeden AK Parti’nin kuruluşundan bugüne AK Dava misyonundan ödün vermeden her platformda bir Recep Tayyip Erdoğan gönüllüsü olarak partisine hizmet eden Cahit Eftekin, 17 sene boyunca AK Parti’nin her kademesinde görev almış, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın siyaset çizgisini kendine rehber edinmiş bir yardımsever işadamı olarak İstanbul’da tanınırlığı olan biri.

 

 

YARDIMSEVERLİĞİYLE GÖNÜLLERE GİRDİ

 

Cahit Eftekin, İstanbul’da yaşamasına rağmen Türkiye’nin her yerine yardıma muhtaç olanın elinden tutuyor. İstanbul ve İstanbul dışı yaptığı sağlık ocakları, okul yenilemenin yanı sıra huzurevi sakinleri, kimsesiz çocuklar, şehit aileri ve gazilerine yönelik yaptığı yardım çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren Eftekin, engelli araçları, kira yardımı, dar gelirliye uygun fiyatta konut satış indirimi ve sayamadığımız bir çok konuda yardımseverliğiyle binlerce gönüle girmeyi başarmış.

 

Cahit EFTEKİN Kimdir?

 

Cahit Eftekin, 1978 yılında Van'da dünyaya geldi. Çalışkanlığı ve iradeli azmi  onu erken yaşta iş hayatının içine soktu. Hayat mücadelesi ve ufuksuz hayal dünyası onu Mega Kent İstanbul ile buluşturdu.

 

İstanbul’da kendini iş hayatının içinden bulan yardımsever iş adamı Cahit Eftekin, işinden elde ettiği kazancı önemli bir kısmını Türkiye’nin dört bir yanına yardım olarak yansıttı. Sağlık ocakları, okul tadilatları, engelli vatandaşlara akülü araçlar, şehit ailerine maddi ve manevi destek, yetim ve öksüzlere okul yardımı, üç çocuklu dar gelirli ailelere %30 konut satışında indirim, öğrenci bursları…  Kısacası “Kimsesizlerim Kimi oldu”

Yardımseverliği ve günçlü sosyla yönü onu kısa zamanda İstanbul’un tanınan siması haline getirdi. Yoğun iş yaşamı ve gönüllere dokunan yardımseverliği uzun yıllar boyunca üniversite eğitimine engel oldu.

 

Yıllar sonra üniversite okumaya zaman bulan Cahit Eftekin, yarım bıraktığı üniversite eğitimine Atlantic İnternational Üniversty’de İnşaat Mühendisliği ile devam etmektedir.

Cahit Eftekin, İstanbul Anadolu Yakası’nda ve Türkiye’nin birçok önemli bölgesinde AFRA Yapı A.Ş. olarak İnşaat ve Konut Projeleri yaptı. Ve yeni projelerle de ülke ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor.

 

Eftekin, bu işlerin yanı sıra tekstil ve yiyecek-içecek sektöründe hizmet vermektedir. Cahit Eftekin, Van Vakfı Üyesi, Van Dernekler Federasyonu Üyesi ve birçok dernekte onursal başkanlık yapmaktadır. Kültür ve spora da katkı sunan Eftekin, Maltepe Spor Kulübü Başkan Yardımcılığını görevi yürütmektedir.

 

AK Parti kuruluşundan bu yana  Cumhurbaşkanı Recep Tayyiip Erdoğan’ın bir gönüllüsü olarak AK Parti’de il veya ilçe farketmeksizin partinin her kademesinde bir partiliden çok bir gönüllü gibi sahada oldu. Daima halk ile iç içe olan yardımsever iş adamı Cahit Eftekin, yardımlaşma dayanışma toplantılarıyla vatandaşların yanında oldu.

 

Cahit Eftekin, evli ve 3 çocuk babasıdır. İstanbul'da ikamet etmektedir. 12 Haziran 2019

 


Bu haber  4413  kere okundu