O Ses Türkiye'ye büyük rakip!
Son 10 yıla damga vuran Acun Medya programları ‘Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’ye çok önemli bir rakip çıktı.
01:56:00 2020-01-19

 

Medyapım imzalı, Fox Tv’nin iddialı programı ‘Benimle Söyle’, dün akşam alışılagelmiş reytingleri alt üst etti. 100 jüri üyesinin tamamını ayağa kaldıran görme özürlü yarışmacı Merve Aydın, sesi kadar mütevaziliği ile de gönüllerde taht kurdu.

‘Benimle Söyle’, ‘All Toghetter Now’ ismiyle dünyada en çok izleyicisi olan müzik programlarından biridir. 

 Son dönemlerde arzuladığı izleyici kitlesine ulaşamayan Tv8’in sevilen programı ‘O Ses Türkiye’, Beyazıt Öztürk’ün bireysel esprileri ile ayakta duruyordu. Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri üyeliğinden ayrılmasından sonra önemli bir seyirci kitlesini kaybeden programa, Duayen şarkıcılar Yıldız Tilbe’den sonra Seda Sayan da arzulanan heyecanı getiremedi.

Son dönemlerde özellikle ‘görselliğiyle’ programa heyecan katan son şampiyon jüri Hadise’den de eski Motivasyon görünmüyor ve yeni süreçlerde O Ses Türkiye’de görev almayacağı bekleniliyor.

Son dönemlerde ‘Eser Yenenler Show’ ile önemli başarılara imza atan genç program yapımcısı Eser Yenenler’in yeni sezonda daha etkin jüri üyeleri ile Acun Medya’nın ‘O Ses Türkiye’ programını sunması bekleniyor.

 Ali Taran Tv8’e dönecek mi?

 Medyanın en renkli isimlerinden ve Türkiye’nin en önemli reklamcılarından Ali Taran, seyircilerin çok etkilendiği ve görmeyi en çok arzuladıkları evrensel bir simadır. Yetenek Sizsiniz programının en sevilen jürisi olan Ali Taran ile Tv8’in gölgedeki programı ‘O Ses Türkiye’nin’ yeni sezonda Eser Yenerler yönetiminde eski görkemine ulaşması hiç de sürpriz olmayacak!

Haber: Hasan Perioğlu


Bu haber  616  kere okundu