RE/MAX Işık Sancaktepe'de açıldı
İstanbul Anadolu Yakası’nda emlak sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile güven getiren Faruk Taş ve Şükrüllah Gündüz, Sancaktepe RE/MAX IŞIK şubesini açtılar.
12:29:00 2020-09-06

 

Güncel Posta/İstanbul

 

Anadolu Yakası’nda yaklaşık 20 sene emlak sektörünün imajını dürüst, etik ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile güven getiren Faruk Taş, Şükrüllah Gündüz ve Ofis Müdürü Melek Aktaş bu güvenin mükafaatını aladılar.  Dünyada 95 ülkede ofisi bulunan Amerika Birleşik Devletleri menşeli gayrimenkul firması RE/MAX’tan franchise alarak Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Ulus Caddesi üzerine şube açtılar.

 

 

RE/MAX HAKKINDA KISA BİLGİ

 

RE/MAX International, Amerika Birleşik Devletleri menşeli gayrimenkul şirketidir. Dünyada 95 ülkede ofisi bulunmaktadır. Toplam ofis sayısı 6500'dur.[ Bu ofislerinde yaklaşık 110.000 çalışanı vardır. Bunlardan 90.000 çalışanı gayrimenkul danışmanıdır.

 

Kuruluş ve tarihçe RE/MAX 1973 yılında Dönemin ünlü gayrimenkul Broker'ı Dave Liniger ve birkaç arkadaşı tarafından "Gayrimenkulde Maksimumlar" ı hedefleyerek kuruldu. Kuruluşta 5 gayrimenkul danışmanı ile başlayan şirket zamanla büyümüştür. 1975'te RE/MAX, ilk franchaise ofisini Kanada'ya sattı. Bu aynı zamanda Colorado dışındaki ilk ofis olma özelliğini de taşıyordu. 1978'de "Sıcak Hava Balonu" fikri geliştirildi. Bu dönemde Liniger ve Paydaşları oldukça fazla tepki görmüş, ancak bu fikir aynı yıl yapılan balon festivalinde uygulanmaya başladığında oldukça ses getirmişti İlk uçurulan balon bir RE/MAX bölge sorumlusu tarafından tasarlanıp üretilmişti. 1990'lı yıllarda RE/MAX İspanya, İtalya ve Almanya'da, 1995'te ise diğer Avrupa ve Asya ülkelerine açılımlar yaptı. 1998'de RE/MAX, Türkiye pazarına giriş yapmıştır.

 

 

 

 

Faruk taş

 


Şükrüllah Gündüz ve Faruk Taş'ın, 2015 yılındaki haberi için tıklayınız

 

 


Bu haber  724  kere okundu