Ünlü Radyocuların Karting Keyfi
Türkiye’nin en fonksiyonel parklarından biri olma özelliğini taşıyan Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda bulunan Karting Pisti önemli bir yarışa daha ev sahipliği yaptı.
22:26:00 2021-04-18

İstanbul’dan yayın yapan radyocuların kıyasıya mücadele ettiği yarışta dereceye girenlere ödüllerini Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı verdi.

Tuzla önemli bir yarışa daha ev sahipliği yaptı. Sağlık çalışanları, Youtuberlar ve şimdi de Türkiye’nin en önemli radyolarında program yapan ünlü radyocular, Türkiye’nin en fonksiyonel parkı olma özelliğini taşıyan Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda bulunan Karting Pisti’nde yarıştı. Sıralama turlarının ardından başlayan yarış, büyük bir çekişmeye sahne oldu.

 

 

Yarışmada ilk üçe girenlere ödüllerini Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı verdi. Yarışmada, Polat Labar, Mehmet Ercan, Adem Metan, Talha Bora Öğe, Doğancan Özadlı, Mehmet Ayan, Umut Öztürk, İsmail Güllü, Rıza Esendemir, Fatih Uslu, Umut Kuzkaya, Kadir Çetin, Hopdedik Ayhan, Cenk Sarıkaya, Serdar Gökalp, Eftalya Nur Öktem, Cem Arslan yer aldı.


Bu haber  59  kere okundu