Kalpler Nişantaşı'nda atacak
Şişli Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm aşıkları ve aşkı arayanları Nişantaşı’na davet ediyor.
23:43:00 2012-02-03

2012 yılbaşı partisinde İstanbul’un gözdesi olan Nişantaşı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de dev bir açıkhava etkinliğine evsahipliği yapacak. Şişli Belediyesi tarafından “Kalbim Nişantaşı’nda Atıyor” konsepti ile hazırlanan etkinlik boyunca tüm sevgililer ve aşkı arayanlar, aşkın ritmini Nişantaşı’nda hissedecekler.

“Unutulmaz Aşıklar” Nişantaşı’nda

Etkinlik kapsamında, Abdi İpekçi Caddesi kırmızılara bürünecek. Cadde, 14 Şubat’ın ruhuna uygun olarak kalp desenli kırmızı halı ile kaplanacak. Abdi İpekçi Caddesi üzerine kurulan tag’lardaki aşk melekleri figürleri, herkesi aşka davet edecek. Cadde boyunca yerleştirilen 3 boyutlu “Unutulmaz aşk filmleri” yıldızlarının figürleri ile “Nişantaşı’nda Aşk” bu sene daha farklı olacak.

Yalnız Kalpler için “Dilek Ağacı”

14 Şubat günü Abdi İpekçi Caddesi’nde kurulan sahnede, etkinlik boyunca DJ performansları, konserler ve çeşitli şovlar, tango, vals, salsa gibi dans aktiviteleri sahnelenecek. Sahne üzerinde “en iyi ilan-ı aşk” serenadında bulunan çiftere çeşitli hediyeler verilecek. Cadde üzerinde yalnız kalpler için de bir “Dilek Ağacı” olacak. Aşkı arayanlar, buraya dileklerini yazabilecekler. 

Bu haber  172  kere okundu