Yangında odada mahsur kalan çocuk öldü
Kağıthane'de 4 kişilik bir ailenin yaşadığı gecekonduda çıkan yangında, kilitli odada mahsur kalan 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
11:51:00 2012-03-24

3 yaşındaki Özkan yangın kurbanı

Kağıthanedeki gecekondu yangınında, odada kilitli kalan 3 yaşındaki Özkan'a kapı kırılarak ulaşıldığında, artık çok geçti...

KAĞITHANE'deki bir gecekonduda çıkan yangında 3 yaşındaki Özkan yaşamını yitirdi. 4 kişilik Şuatman Ailesi'nin yaşadığı Şirintepe Mahallesi Ardıç Sokak'taki gecekonduda dün akşam saat 18.30'da çıkan yangında, odanın kilitli olması nedeniyle mahsur kalan 3 yaşındaki Özkan'a itfaiye ekiplerinin kapıyı kırdıktan sonra ulaşabildi. Ambulansta yapılan ilk müdahalelere rağmen Özkan kurtarılamadı.

ANNE İLE DİĞER ÇOCUK EVDE DEĞİLDİ

Yangında vücudunda yanıklar oluşan baba Gökhan Şuataman ise, ambulansla Kağıthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Küçük Özkan'ın cansız bedeni ise, Kağıthane Devlet Hastanesi morguna gönderildi. Yangın sırasında anne Özlem Şuataman ile ailenin diğer çocuğunun evde olmadıkları öğrenildi. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası gecekondu adeta enkaza döndü. Yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.


Bu haber  290  kere okundu