AVM'de 5'inci kattan yere çakıldı
Şişli Büyükdere Caddesi'ndeki Cevahir alışveriş merkezinin 5'inci katından düşerek zemine çakılan Ümit Büyükçolak, olay yerinde yaşamını kaybetti.
16:51:00 2012-03-26

ŞİŞLİ Büyükdere Caddesi'nde bulunan Cevahir alışveriş merkezinin 5. katından düşen Ümit Büyükçolak (33) zemine çakılarak yaşamını yitirdi. Alışveriş merkezi sağlık ekibinin çabalarına rağmen kurtulamayan Büyükçolak'ın kuyumcu olduğu ve psikolojik tedavi görmekte olduğu belirtiliyor. Olay esnasında AVM'de bulunanlar, düşme anına tanık olmadıklarını ancak, düşmeden sonra zemine temas sırasında çıkan sesle o tarafa yönledikleri belirterek, "sesin çıktığı yöne baktığımızda yerde yatan bir şahıs gördük" dediler.

AVM'DEN AÇIKLAMA

Olayı yaşandığı Cevahir alışveriş merkezi, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.  Açıklamada şöyle denildi:  Bugün (25.03.2012) Cevahir AVM'de üzücü bir olay yaşanmış ve bir ziyaretçimiz 5. kattan atlayarak intihar etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine de sabır diliyoruz. Olayın bizi derinden üzdüğünü bir kez daha belirterek konuyu bilgilerinize sunarız.


 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber  104  kere okundu