Şişli Ayazağa'da tartıştığı eşini öldürdü
Şişli’de yaşanan aile içi şiddet olayında bir kadın daha hayatını kaybetti. Yaşanan olayın ardından 6 çocuk yetim kalırken, olaya karışan koca gözaltına alındı.
15:13:00 2012-05-11

Ayazağa’da 6 çocuk annesi bir kadın, inanılmaz bir şekilde hayatını kaybetti. Kocası Necmettin Maviş ile yaptığı kavganın ardından, vazonun üzerine düştüğü iddia edilen 36 yaşındaki Şakire Maviş olay yerinde hayatını kaybetti. Ayazağa Dereboyu Caddesi 69 numaralı binanın 19 numaralı dairesinde saat 11.00 sıralarında yaşanan olay şöyle gerçekleşti; İddiaya göre baba Necmettin Maviş, kızı Esra Maviş’in de evde bulunduğu sırada eşi Şakire Maviş ile tartıştı.

Bu sırada vazonun üzerine düştüğü ileri sürülen Şakire Maviş olay yerinde hayatını kaybetti. Olayın ardından apartmandan aşağı inen ve komşularına “Kavga ettik. Bu sırada vazonun üzerine düştü” diyen koca Necmettin Maviş, polis tarafından gözaltına alındı. Olay sırasında evde bulunan Esra Maviş ise ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaşanan olay üzerine çevredeki vatandaşlar apartmanın etrafında toplanırken, polis de içerdeki incelemelerde bulundu. Olaydan haberdar olan Şakire Maviş’in kızı gözyaşlarına hakim olamazken, küçük kız komşuları tarafından başka bir apartmana götürüldü. Polisin yaptığı ilk incelemelerde Şakire Maviş’in vücudunda darp izleri ve bıçak darbesi ile karşılaşıldı. Şakire Maviş’in cenazesi incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Kaynak: Şişli'de koca dehşeti Bu haber  176  kere okundu