Abdullah Civelek: Şampiyonluk tek hedefimiz

Çekmeköy Çamlık Kafe’de basın mensupları ile bir araya gelen Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Abdullah Civelek, önemli açıklamalarda bulundu.

Sponsor Reklam

 

Güncel Posta/Çekmeköy

 

Abdullah Civelek,  yönetimimiz için oluşan olumsuz algıyı da kısa zamanda düzelteceklerini ve bu noktada basının desteğinin önemli olduğunu vurguladı. Civelek, “Kulübün birçok sıkıntılarını şeffaf yönetim sergileyerek aşacağımızı düşünüyorum. Kulübe kim ne kadar destek olmuş, paralar nereye harcanmış bunları kamuoyuna açıklayacağız. Bizim tek amacımız kulübü daha iyi noktalara taşımak ve gençlerimizi spora kazandırmaktır.”

 

MÜHİM OLAN ZORU BAŞARMAKTIR

 

Başkan Civelek, göreve geldikten sonra önce sıkıntıları aşmak sonra başarılı olmak sloganı ile yola çıktıklarını ifade etti. Civelek, “Sıkıntılarımız vardı. Sıkıntıları aşmak için gece-gündüz çalıştık. Maddi sıkıntılar elbette var. Yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımızla sık sık toplantılar yaparak takım için neler yapabileceğimizi sürekli istişare ediyoruz. Mühim olan zoru başarmaktır. Biz yönetim olarak kulübe emek veren bir yönetim sergiliyoruz ” açıklamasında bulundu.

 

 

Toplantıya; Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Abdullah Civelek, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Kanıyılmaz, Sebahattin Çınar, Kayhan Çetin, Mustafa Aktürk, Teknik Sorumlu Aydın Dursun ve Basın Mensupları katıldı.


Sponsor Reklam

Yapılan Yorumlar

-2021-09-23

-2021-09-23

Diğer Haberler

Çekmeköy Engelsiz Yaşam Merkezi açılıyor

ÇEKMEKÖY

ÇEKMÜDER yeni vizyon ile yola çıktı

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy Beleiyesi 2022 yılı bütçesi belli oldu

ÇEKMEKÖY

Resul Çelik: Kapımız ve gönlümüz herkese açık

ÇEKMEKÖY

Av. Akın İlhan, 2023 seçimlerine hazırız

ÇEKMEKÖY